Často kladené otázky

Ako môžem zadať objednávku?

Vyberte si tablety, ktoré potrebujete, pridajte ich do nákupného košíka, vyplňte riadky s kontaktnými údajmi na stránke objednávky a odošlite žiadosť.

Ktorý typ lieku je najúčinnejší?

Napriek rozdielom v zložení, dávkovaní a trvaní účinku na organizmus sú všetky generiká uvedené v našej internetovej lekárni 100% účinné.

Spôsobujú generické lieky erekciu?

Nie. generiká pre potenciu rozširujú krvné cievy v pohlavných orgánoch. Nespôsobujú svojvoľnú erekciu, ale len zlepšujú krvný obeh penisu, čo urýchľuje jeho vzdelávanie počas intimity. Účinok použitia akéhokoľvek generika je jednorazový. Neovplyvňuje sexuálny život mimo jeho aplikácie.

Sú originály vyrobené na modernejších zariadeniach?

Generikum je rovnako ako originál formalizovaný liek vyrobený podľa všetkých technologických a hygienických noriem. Uvoľňovanie generík sa aktívne uskutočňuje vo všetkých krajinách sveta vrátane Ukrajiny.

Kde je záruka, že nebudem podvedený a pošlem produkt, ktorý som si objednal?

Vynaložili sme veľa síl na vytvorenie a propagáciu nášho internetového obchodu, aby sme neoklamali kupujúcich. Je oveľa výhodnejšie poctivo pracovať a mať trvalý zisk, ako keď sa niekto nechá oklamať a zmizne. Počúvame recenzie zákazníkov a zlepšujeme svoju prácu.

Čo potrebujem vedieť o vašich prípravách?

Prípravky prispievajú k výskytu erekcie len v prítomnosti sexuálneho vzrušenia! Neužívajte viac ako jednu tabletu denne!

Môžem zadať objednávku dôverne?

Jasné. Informácie o objednávke sú známe len vedúcemu skladu a vám. Všetky tablety nemajú na obale žiadny nápis a zasielajú sa v nepriehľadnom obale. V zásade platí, že ak si dáte pozor, ani vaša manželka nepozná, že ste náš zákazník.

Čím sa softvér, gély, kapsuly a nanuky líšia od štandardných liekových foriem?

S príjemnou chuťou a vysokou rýchlosťou aktivácie erekcie, častejšie o 15-20 minút rýchlejšie ako pri užívaní jednoduchých tabliet. Vzhľadom na prítomnosť početných krvných ciev v ústnej dutine sa mäkké, popové a iné podobné formy veľmi rýchlo vstrebávajú do systémového krvného obehu a rýchlo majú farmakologický účinok. Jednoduché tablety majú špeciálny obal, ktorý sa strávi v priebehu 15-20 minút. To je niekedy výhodné, napríklad ak plánujete pohlavný styk po dlhšom čase. Treba tiež poznamenať, že všetky softvéry a iné formy tohto princípu prijímania (okrem kapsúl) majú rôzne príchute pre pohodlie používateľa.